گیاهان دارویی صادراتی بخرید و وام های بدون بهره بگیرید

تقریباً 75-100 نوع گیاه و گل در باغ گیاهی کتابخانه ملی پزشکی وجود دارد، گیاهان دارویی صادراتی دارای سابقه طولانی و غنی در استفاده دارویی هستند و حتی در دوران پزشکی مدرن، خواص دارویی آنها هنوز مورد توجه است.

یکی از کتاب‌های کلاسیک طب گیاهی بیش از 350 سال پیش نوشته شد، کتاب گیاهی کامل کالپپر، که در سال 1649 در لندن منتشر شد، این کتاب ثابت کرده است که با 100 نسخه، کتابی ماندگار است.

دارو

نیکلاس کالپپر در خانواده ای ارباب رعیتی متولد شد و در دانشگاه کمبریج تحصیل کرد، اما پس از مرگ نامزدش، تحصیل خود را رها کرد، او نزد یک داروخانه لندنی شاگردی کرد و در میان فقرا کارآموزی راه اندازی کرد.

او گیاهان بریتانیایی را به گونه‌های عجیب‌تر ترجیح می‌داد و کتاب خود را به جای لاتین به انگلیسی منتشر کرد، حرکتی غیرمعمول، تا مردم عادی یا حداقل آن‌هایی که می‌توانستند بخوانند بتوانند آنچه را که نوشته است بفهمند.

کالپپر که یک شخصیت نسبتاً رنگارنگ با عقاید قوی بود او در جنگ داخلی در اثر یک گلوله تفنگ زخمی شد، در سن 38 سالگی بر اثر بیماری سل درگذشت که احتمالاً با زخم جنگی و سیگار کشیدن شدید او همراه بود.

کالپپر در طول زندگی خود سازمان پزشکی را خشمگین کرده بود، داروپزشکان غالباً پزشکی «تمرین» می‌کردند، بیماری‌ها را تشخیص می‌دادند و دارو تجویز می‌کردند، اما پول کمتری نسبت به پزشکان دریافت می‌کردند.

ما در زیر توضیحاتی در مورد برخی از گیاهان اقتباس شده از کتاب کالپیر ارائه می دهیم، گیاهان ذکر شده در میان تقریباً 100 گیاه در باغ گیاهی NLM هستند، کالپپر دانشمند نبود داروهای گیاهی او لزوماً درمان های اثبات شده ای نیستند.

گفته می شود که بابونه خستگی و درد روده ها را از بین می برد، روغن گل ها را می توان برای بسیاری از دردها و دردها از جمله گرفتگی مفاصل استفاده کرد، بابونه برای درمان میگرن و تنظیم دوره های قاعدگی مفید است.

سینکفویل رای کاهش التهاب استفاده می شود، همچنین می تواند درد دهان و زخم را درمان کند. برای کمک به زردی شناخته شده است، علاوه بر کمک به گرفتگی گلو و سرفه، سینکفویل را می توان برای مفاصل دردناک استفاده کرد.