یک زن از پتو یک نفره ضخیم برای خفه کردن شوهر خود استفاده نمود

بسیاری از مردم متوجه می شوند که اضافه کردن یک پتو یک نفره ضخیم وزن دار به برنامه خواب خود به کاهش استرس و ایجاد آرامش کمک می کند. مانند در آغوش گرفتن یا قنداق کردن نوزاد، فشار ملایم یک پتوی سنگین ممکن است به کاهش علائم و بهبود خواب برای افراد مبتلا به بی خوابی، اضطراب یا اوتیسم کمک کند.

پتوی وزن دار چیست؟
پتوهای وزن دار به گونه ای طراحی شده اند که سنگین تر از پتوهای معمولی باشند. دو سبک پتوهای وزن دار وجود دارد: بافتنی و مدل لحاف. پتوهای وزن دار به سبک لحاف با استفاده از مهره های پلاستیکی یا شیشه ای، یاتاقان های توپ یا دیگر پرهای سنگین وزن اضافه می کنند، در حالی که پتوهای وزن دار بافتنی با استفاده از نخ متراکم بافته می شوند.

پتو

یک پتوی وزن دار را می توان روی تخت، مبل یا هر جایی که دوست دارید برای استراحت استفاده کنید.

مزایای وزنی پتو
پتوهای وزن دار از یک تکنیک درمانی به نام تحریک فشار عمیق الهام گرفته شده اند که از فشار محکم و کنترل شده برای القای احساس آرامش استفاده می کند. استفاده از پتوی وزن دار ممکن است مزایای ذهنی و عینی برای خواب داشته باشد.

آسایش و امنیت را فراهم کنید
گفته می شود پتوهای وزن دار به همان روشی کار می کنند که قنداق تنگ به نوزادان کمک می کند تا احساس راحتی و راحتی داشته باشند. بسیاری از مردم متوجه می شوند که این پتوها با ایجاد احساس امنیت به آنها کمک می کند سریعتر چرت بزنند.

کاهش استرس و تسکین اضطراب
یک پتوی سنگین ممکن است به مدیریت احساس استرس و اضطراب کمک کند. از آنجایی که استرس و اضطراب اغلب با خواب تداخل می کند، مزایای پتوی سنگین ممکن است به خواب بهتر برای کسانی که از افکار استرس زا رنج می برند، تبدیل شود.