مشاوره و سفارش

رادیاتور قرنیزی گرمایشی

انواع سیستم های گرمایشی رادیاتور قرنیزی از نظر میزان حرارت با هم تفاوت هایی دارند که به تعداد فین حرارتی نصب شده در روی لوله های رفت و برگشت آب قرنیزها بستگی دارد. پره های گرمایشی یا به اصطلاح فین های حرارتی که در این سیستم کاربرد زیادی دارند برای افزایش سطح تماس هوای اطراف لوله های رادیاتور قرنیزی با سطح گرم این پروفیل استفاده میشوند که از این طریق بتوانند گرمای بیشتری از حرارت آب درون لوله ها را به هوای اطراف انتقال دهند و بازدهی سیستم حرارتی رادیاتور قرنیزی را با افزایش روبرو کنند.

رادیاتور قرنیزی یا قرنیز حرارتی

رادیاتورهای قرنیزی از جمله تکنولوژی های بسیار جدید جهت گرمایش منازل است که هم زیبایی ظاهری خوبی دارد و هم گرمایش منزل شما را به راحتی و با کمترین مصرف انرژی هدر می رود. آن طور که گفته شده این رادیاتورهای قرنیزی می تواند تا ۳۰ درصد از میزان مصرف انرژی بکاهد. رادیاتور قرنیزی سیستم نوین گرمایشی می باشد که علاوه بر حفظ تمامی قابلیتهای قرنیز نقش سیستم گرمایشی ساختمان را نیز ایفا می کند. رادیاتورهای قرنیزی عموما از جنس آلومینیوم و یا در مدل های پیشرفته تر از ترکیب آلومینیوم و مس ساخته میشوند. رادیاتورهای قرنیزی دور تا دور ساختمان نصب می شوند و سیستم عملکرد آنها به این ترتیب است که آب گرم از موتورخانه و یا پکیج وارد لوله های رادیاتور قرنیزی شده و انتقال گرما از سطح رادیاتور قرنیزی به محیط موجب گرم شدن فضای مورد نظر می گردد.

رادیاتور قرنیزی مسی

قیمت فروش انواع رادیاتور قرنیزی آلومینیومی از نمونه های مسی موجود در بازار کمی ارزانتر بوده و دلیل این تفاوت، هزینه های مربوط به خرید مواد اولیه این دو مدل رادیاتور میباشد. همانطور که میدانید در بازار بورس، قیمت خرید و فروش مس از آلومینیوم کمی بالاتر میباشد که این تفاوت قیمت در این دو قلم، تنش هایی را در قیمت قطعاتی که از آنها ساخته میشوند به همراه دارد. در سیستم حرارتی رادیاتور قرنیزی هم بعلت استفاده برخی مدلها از لوله های مسی، و برخی دیگر از لوله های آلومینیومی، شاهد رنج قیمتی گسترده ای هستیم که اغلب نمونه قرنیزهای مسی به دلایل ذکر شده از نمونه های آلومینیومی گرانتر میباشند و این نه برای سود بیشتر تولید کننده بلکه برای جبران هزینه های اولیه تولید میباشد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع رادیاتور قرنیزی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه